İş Tanımı

Un fabrikasında görev almak üzere tercihen deneyimli askerliğini yapmış ziraat mühendisi alınacaktır.çalışma saatleri 08:30-18:00 şeklinde olup servis imkanı mevcuttur.görüşmeye gitmeden önce 236 02 89'dan randevu ve işkur dan form alınması gerekmektedir. (e.bektaş/111)
Şirket : İmamoğlu Un San Ve Tica.ş
Şehir Eskişehir
Kaynak Site İşkur
İlk Yayın Tarihi 20 Şubat 2014 14:52
Son Kontrol Tarihi 20 Ağustos 2014 16:08

Benzer İş İlanları

 • Ziraat Mühendisi

  ÇEVRE TİCARET İLAÇLAMA HİZM. (RUKİZAN SIZANLI) - Eskişehir
 • Ziraat Mühendisi

  ÇEVRE TİCARET İLAÇLAMA HİZM. (RUKİZAN SIZANLI) - Eskişehir
 • Ziraat Mühendisi

  ÇEVRE TİCARET İLAÇLAMA HİZM. (RUKİZAN SIZANLI) - Eskişehir
 • Ziraat Mühendisi

  OĞUZLAR YEM FABRİKASI A.Ş.(X) - Eskişehir
 • Ziraat Mühendisi

  VELİ ÖNDER - Eskişehir
 • Kimya Mühendisi

  Hdf Gübre Ve Ziraat Sanayi Ticaret Limited Şirketi - Eskişehir
 • Ziraat Mühendisi

  YILDIZ HOLDİNG AŞ - Afyonkarahisar Eskişehir Konya
 • Ziraat Mühendisi

  Asil A. Ş - Eskişehir
 • Genel Başvuru

  Begum Elektrik Mühendislik Otomasyon - Diğer Tüm Türkiye İstanbul Ankara İzmir Kktc Amasya Çorum Kahramanmaraş Muğla Trabzon Antalya Denizli Karabük Muş Tunceli Ardahan Diyarbakır Karaman Nevşehir Uşak Artvin Düzce Kars Niğde Van Aydın Edirne Kastamonu Ordu Yalova Balıkesir Elazığ Kayseri Osmaniye Yozgat Bartın Erzincan Kırıkkale Rize Zonguldak Batman Erzurum Kırklareli Sakarya Bayburt Eskişehir Kırşehir Samsun Bilecik Gaziantep Kilis Şanlıurfa Çankırı Bingöl Giresun Kocaeli Siirt Mersin Adana Bitlis Gümüşhane Konya Sinop Adıyaman Bolu Hakkari Kütahya Sivas Afyonkarahisar Burdur Hatay Malatya Şırnak Ağrı Bursa Iğdır Manisa Tekirdağ Aksaray Çanakkale Isparta Mardin Tokat
Ziraat Mühendisi aranıyor. Ziraat Mühendisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Eskişehir için yayınlanmıştır. İmamoğlu Un San Ve Tica.ş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Ziraat Mühendisi" başlıklı iş ilanını İşkur sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına İmamoğlu Un San Ve Tica.ş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.