İş Tanımı

İş Açıklamasıİş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için zayıf akım teknisyeni / teknikeri pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

Aranan Nitelikler

Aranan Temel Nitelikler Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun, Zayıf akım kontrol sistemleri , güvenlik kamerası, cctv kurulumları, ıp kamera kurulumları montajları , kartlı geçiş sistemleri, yangın ihbar sistemleri , alarm sistemleri arıza ve onarım servis bakımları konularında deneyimli, 35 yaşını aşmamış, İletişim becerisi güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Şirket : RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY
Şehir İstanbul
Sektör Proje Taahhüt
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 20 Nisan 2017 14:54
Son Kontrol Tarihi 07 Aralık 2017 12:26

Benzer İş İlanları

Zayıf Akım Teknisyeni / Teknikeri Beykoz aranıyor. Zayıf Akım Teknisyeni / Teknikeri Beykoz ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Zayıf Akım Teknisyeni / Teknikeri Beykoz" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.