İş Tanımı

.Net ile geliştirilmiş olan ürün portföyümüzün bakımı, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinde görev alacak. Bu kapsamda istenen iş gereksinimlerini ve servisleri ilgili ara yüzleri ile birlikte tanımlanmış olan mimariye uygun bir şekilde geliştirilmesini gerçekleştirecektir.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden (Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb.) mezun olunması,NET framework üzerinde uygulama geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen ASP.NET MVC)Veritabanı konusunda MS SQL Server teknolojileri ile uygulama geliştirmiş, Dağıtık ve çok katmanlı yazılım mimarileri konularında bilgi ve deneyimi olan,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Şirket : PİA BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.
Şehir İstanbul, İzmir
Sektör Bilişim
Eğitim Seviyesi Lisans, Doktora (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci), Doktora, Yüksek Lisans
Organizasyondaki Yeri Uzman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Yapıldı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 12 Ekim 2017 17:36
Son Kontrol Tarihi 07 Aralık 2017 13:33

Benzer İş İlanları

Yazılım Uzmanı aranıyor. Yazılım Uzmanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul, İzmir için yayınlanmıştır. PİA BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Yazılım Uzmanı" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına PİA BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


PİA BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. İş İlanları