İş Tanımı

29 Yıldır ülke genelinde yayıncılık ve yayın pazarlama sektöründe hizmet veren Ankara Merkezli Yayınevimize, üniversitelerde kitap standlarında satış yapabilecek seyahat engeli olmayan,oto ehliyetli, Kitaba yakın hedefleri olan Bay-Bayan genç dinamik elemanlar alınacaktır. Not. Kendi otomobili olmayan ve çalışmak isteyen adaylar yayınevimize ait araçlarlada çalışabilirler.
Şirket : Akad Basın Yayın
Şehir Tüm Türkiye
İş Alanı Satış
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Satış Temsilcisi
Cinsiyet Kadın, Erkek
Kaynak Site Eleman.net
İlk Yayın Tarihi 29 Temmuz 2013 11:00
Son Kontrol Tarihi 21 Kasım 2015 23:55

Benzer İş İlanları

  • Kobi Tanıtım Temsilcileri

    Yerel Tv Yayın Platformu - Tüm Türkiye
  • Okul Temsilcileri

    Yerel Tv Yayın Platformu - Tüm Türkiye
  • Öğrenci Reklam Satış Danışmanı

    Yerel İnternet Kurumsal ve Sektörel Bilgi Paylaşım Org. Tic. Ltd. Şti. - Diğer Tüm Türkiye İstanbul Ankara İzmir Kktc Erzincan Rize Erzurum Sakarya Eskişehir Samsun Gaziantep Şanlıurfa Çankırı Giresun Siirt Adana Gümüşhane Sinop Adıyaman Hakkari Sivas Afyonkarahisar Hatay Şırnak Ağrı Iğdır Tekirdağ Aksaray Isparta Tokat Amasya Kahramanmaraş Trabzon Antalya Karabük Tunceli Ardahan Karaman Uşak Artvin Kars Van Aydın Kastamonu Yalova Balıkesir Kayseri Yozgat Bartın Kırıkkale Zonguldak Batman Kırklareli Bayburt Kırşehir Bilecik Kilis Bingöl Kocaeli Mersin Bitlis Konya Bolu Kütahya Burdur Malatya Bursa Manisa Çanakkale Mardin Çorum Muğla Denizli Muş Diyarbakır Nevşehir Düzce Niğde Edirne Ordu Elazığ Osmaniye
Yayın Satış Temsilcileri aranıyor. Yayın Satış Temsilcileri ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Tüm Türkiye için yayınlanmıştır. Akad Basın Yayın firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Yayın Satış Temsilcileri" başlıklı iş ilanını Eleman.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Akad Basın Yayın linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.