İş Tanımı

29 Yıldır ülke genelinde yayıncılık ve yayın pazarlama sektöründe hizmet veren Ankara Merkezli Yayınevimize, üniversitelerde kitap standlarında satış yapabilecek seyahat engeli olmayan,oto ehliyetli, Kitaba yakın hedefleri olan Bay-Bayan genç dinamik elemanlar alınacaktır. Not. Kendi otomobili olmayan ve çalışmak isteyen adaylar yayınevimize ait araçlarlada çalışabilirler.
Şirket : Akad Basın Yayın
Şehir Tüm Türkiye
İş Alanı Satış
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Satış Temsilcisi
Cinsiyet Erkek, Kadın
Kaynak Site Eleman.net
İlk Yayın Tarihi 29 Temmuz 2013 11:00
Son Kontrol Tarihi 21 Kasım 2015 23:55

Benzer İş İlanları

  • Yayın Satış Temsilcileri

    Akad Basın Yayın - Tüm Türkiye
  • Öğrenci Reklam Satış Danışmanı

    Yerel İnternet Kurumsal ve Sektörel Bilgi Paylaşım Org. Tic. Ltd. Şti. - Diğer Tüm Türkiye İstanbul Ankara İzmir Kktc Amasya Çorum Kahramanmaraş Muğla Trabzon Antalya Denizli Karabük Muş Tunceli Ardahan Diyarbakır Karaman Nevşehir Uşak Artvin Düzce Kars Niğde Van Aydın Edirne Kastamonu Ordu Yalova Balıkesir Elazığ Kayseri Osmaniye Yozgat Bartın Erzincan Kırıkkale Rize Zonguldak Batman Erzurum Kırklareli Sakarya Bayburt Eskişehir Kırşehir Samsun Bilecik Gaziantep Kilis Şanlıurfa Çankırı Bingöl Giresun Kocaeli Siirt Mersin Adana Bitlis Gümüşhane Konya Sinop Adıyaman Bolu Hakkari Kütahya Sivas Afyonkarahisar Burdur Hatay Malatya Şırnak Ağrı Bursa Iğdır Manisa Tekirdağ Aksaray Çanakkale Isparta Mardin Tokat
Yayın Satış Temsilcileri aranıyor. Yayın Satış Temsilcileri ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Tüm Türkiye için yayınlanmıştır. Akad Basın Yayın firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Yayın Satış Temsilcileri" başlıklı iş ilanını Eleman.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Akad Basın Yayın linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.