İş Tanımı

İş AçıklamasıÇağrı merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır. Bu süreçte firmamızın İZMİR' de bulunan lokasyonun da kurumsal firmamız 'VODAFONE GSM ve ADSL' proje sunumunu gerçekleştirmek üzere Müşteri Temsilcileri istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

*Tercihen çağrı merkezinde tecrübeli *Çalışma saatlerine bağlı kalabilecek, *Bu alanda kendini geliştirmek isteyen, *Takım çalışmasına yatkın, *En az lise mezunu, *18-30 yaş arası, *Bay Bayan takım arkadaşları alınacaktır.
Şirket : Tiamat Telekomünikasyon
Şehir İzmir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 18:12
Son Kontrol Tarihi 27 Kasım 2017 03:02
Vodafone Gsm-Adsl Müşteri Temsilcisi (İzmir) aranıyor. Vodafone Gsm-Adsl Müşteri Temsilcisi (İzmir) ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İzmir için yayınlanmıştır. Tiamat Telekomünikasyon firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Vodafone Gsm-Adsl Müşteri Temsilcisi (İzmir)" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Tiamat Telekomünikasyon linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.