İş Tanımı

İş AçıklamasıPlastik ambalaj ve gıda ile temas eden ürün üretiminde görevlendirilmek üzere disiplinli, dikkatli, görev ve sorumluluk bilinci yüksek, kalite ve iş güvenliğine özen gösteren, Üretim müdürlüğünün belirlediği talimat ve prosüdürlere uygun olarak makina başında çalışacak, belirlenen çalışma saatlerine özen gösterecek ve en iyi üretimin yapılmasında destek olabilecek Tecrübeli yada tecrübesiz Üretim Operatörleri istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

Endüstri Meslek Lisesi mezunu (tercihen Motor, Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye ya da Elektrik bölümü), ya da MYO ilgili bölüm mezunu Tercihen 35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın ve el becerisi kuvvetli Vardiyalı sistemde çalışabilecek İstanbul Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar ve çevresinde ikamet eden BAY PERSONEL istihdam edilecektir.
Şirket : Asplastik Ve Ambalaj
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 10 Ocak 2017 17:29
Son Kontrol Tarihi 21 Ekim 2017 15:41

Benzer İş İlanları

Üretim Operatörü aranıyor. Üretim Operatörü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Asplastik Ve Ambalaj firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Üretim Operatörü" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Asplastik Ve Ambalaj linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.