İş Tanımı

İş AçıklamasıAksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 55 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Aranan Nitelikler

Talaşlı imalat konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Autocad ve Üç boyutlu CAD çizim programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif arac kullanabilen. Askerliğini yapmış. MAKİNA MÜHENDİSİ alınacaktır..
Şirket : Aksan Kardan Ltd
Şehir Ankara
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 18:11
Son Kontrol Tarihi 16 Kasım 2017 15:35

Benzer İş İlanları

Üretim Müdür Yardımcısı aranıyor. Üretim Müdür Yardımcısı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Ankara için yayınlanmıştır. Aksan Kardan Ltd firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Üretim Müdür Yardımcısı" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Aksan Kardan Ltd linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.