İş Tanımı

İstanbul Tuzla CarrefourSA marketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda takım arkadaşları arıyoruz. Kasap - Şarküteri -Sebze Meyve: Mağazada satılan ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler - Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - 50 yaşını aşmamış, - En az İlkokul mezunu - Kasap, Sebze Meyve ve Şarküteri konusunda tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.
Şirket : Carrefoursa
Şehir İstanbul
Deneyim 10+ Yıl
Kaynak Site Yenibiris.com
İlk Yayın Tarihi 17 Nisan 2017 11:06
Son Kontrol Tarihi 10 Ekim 2017 06:36
Tuzla CarrefourSA Gurme Market Kasap- Şarküteri-Sebze Meyve Görevlileri aranıyor. Tuzla CarrefourSA Gurme Market Kasap- Şarküteri-Sebze Meyve Görevlileri ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Carrefoursa firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Tuzla CarrefourSA Gurme Market Kasap- Şarküteri-Sebze Meyve Görevlileri" başlıklı iş ilanını Yenibiris.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Carrefoursa linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.