İş Tanımı

İş AçıklamasıYURTİÇİ VE YURT DIŞINDAKİ HIZLI BÜYÜME PLANINA LİDERLİK EDECEK, TURİZM ' DEN ANLAYAN, HİZMET İŞİNDEN ANLAYAN, YOĞUN OPERASYONU YÖNLENDİRECEK, HER AŞAMASINDAN HABERDAR OLACAK OPERASYON YÖNETİCİSİ ARIYORUZ!    

Aranan Nitelikler

Üniversite mezunuyum, Hizmet sektöründe operasyon ve ekip yönetiminde en uzun yıllardır deneyim sahibiyim, Perakende sektöründe yönetici olarak görev yapmış ver tercihen bir markanın yaratılma süreçlerinde görev yapmış birisiyim, 30 ile 45 yaşları arasındayım, İyi derecede İngilizce biliyorum, Sosyal medyayı ve digital dünyayı takip ediyorum, İletişim becerilerim yüksek, ekip yönetimi konusunda kendime güveniyorum, planlama ve koordinasyon becerilerim gelişmiş, Marka değerlerini yurt içi ve yurt dışında temsil edebilirim ve ekibimin de bu değerler doğrultusunda çalışmasını sağlayabilirim, Hedefler doğrultusunda bütçe-maliyet yönetimi yapabilirim, Yapılan üst düzey iş bağlantılarının verimliliğini denetleyebilir, iş süreçlerinde müşteri memnuniyetini sürdürebilmek için gerekli tedbirleri alabilirim, Müşteri odaklı, planlı, dikkatli ve hızlı çalışırım, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılıyım, Yoğun iş temposun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim, Seyahat engelim yok, Askerlik hizmetimi tamamladım(erkek adaylar için), İstanbul'da ikamet ediyorum. Hizmet ve Turizm sektörüne ilgi duyuyorum, TAŞIMACILIK hizmetlerini çok iyi biliyorum, 24 saatlik operasyon tam bana göre.  
Şirket : Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 18 Aralık 2016 17:12
Son Kontrol Tarihi 14 Aralık 2017 04:57

Benzer İş İlanları

Transfer Ulaştırma Operasyon Yöneticisi aranıyor. Transfer Ulaştırma Operasyon Yöneticisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Transfer Ulaştırma Operasyon Yöneticisi" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.