İş Tanımı

FİRMAMIZ AKDEMİR AĞIR NAKLİYAT OLARAK DENEYİMLİ ULUSLARARASI TIR ŞOFÖRLERİNE İHTİYAÇ DUYMUŞTUR.BAŞVURULARIN BİZZAT YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.
Şirket : Akdemir Ağır Nakliyat
Şehir Ankara
Kaynak Site Eleman.net
İlk Yayın Tarihi 13 Ağustos 2011 13:00
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00

Benzer İş İlanları

 • Tır Şoförü

  Şirket Belirtilmemiş - Ankara
 • Tır Şoförü

  Şirket Belirtilmemiş - Ankara
 • Tır Şoförü

  Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. Ve Tic. A.ş - Ankara
 • Sevkiyat Şoförü

  Ekin Metal Sanayi Ve Ticaret A.ş - Ankara
 • Nakliye Şoförü

  Hareket Proje Taşımacılığı Ve Yük Mühendisliği - İstanbul Ankara
 • Nakliye Şoförü

  Hareket Proje Taşımacılığı Ve Yük Mühendisliği - İstanbul Ankara
 • Tır Şoförü

  Hareket Proje Taş. Ve Yük Müh. A.ş - Kuzey Kıbrıs T.c İstanbul Ankara İzmir Aydın Edirne Kayseri Osmaniye Yozgat Balıkesir Elazığ Kırıkkale Rize Zonguldak Bartın Erzincan Kırklareli Sakarya Batman Erzurum Kırşehir Samsun Mersin Bayburt Eskişehir Kilis Şanlıurfa Bilecik Gaziantep Kocaeli Siirt Çankırı Bingöl Giresun Konya Sinop Adana Bitlis Gümüşhane Kütahya Sivas Adıyaman Bolu Hakkari Malatya Şırnak Afyonkarahisar Burdur Hatay Manisa Tekirdağ Ağrı Bursa Iğdır Mardin Tokat Aksaray Çanakkale Isparta Muğla Trabzon Amasya Çorum Kahramanmaraş Muş Tunceli Antalya Denizli Karabük Nevşehir Uşak Ardahan Diyarbakır Kars Niğde Van Artvin Düzce Kastamonu Ordu Yalova
Tır Şoförü aranıyor. Tır Şoförü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Ankara için yayınlanmıştır. Akdemir Ağır Nakliyat firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Tır Şoförü" başlıklı iş ilanını Eleman.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Akdemir Ağır Nakliyat linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.