İş Tanımı

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE EHLİYET VE SERTİFİKALARI MEVCUT,ÇANAKKALE İLİNDE NAKLİYE YAPACAK DENEYİMLİ TIR ŞOFÖRÜ ALINACAKTIR.
Şirket : Kar-El Yapı Malzemeleri
Şehir Çanakkale
Sektör İnşaat
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Şoför
Cinsiyet Erkek
Kaynak Site Eleman.net
İlk Yayın Tarihi 20 Nisan 2017 17:24
Son Kontrol Tarihi 23 Haziran 2017 02:44

Benzer İş İlanları

 • Tır Şoförü

  ORGANİKSA TARIM A.Ş. - Balıkesir Çanakkale
 • Tır Şoförü

  Sektörün Öncü Kuruluşu - Çanakkale
 • TIR VE KAMYON ŞÖFÖRÜ

  Hys Köroğlu Mağzacılık A.Ş. - Balıkesir Çanakkale
 • Tır Şoförü

  Hareket Proje Taş. Ve Yük Müh. A.ş - Kuzey Kıbrıs T.c İstanbul Ankara İzmir Aydın Edirne Kayseri Osmaniye Yozgat Balıkesir Elazığ Kırıkkale Rize Zonguldak Bartın Erzincan Kırklareli Sakarya Batman Erzurum Kırşehir Samsun Mersin Bayburt Eskişehir Kilis Şanlıurfa Bilecik Gaziantep Kocaeli Siirt Çankırı Bingöl Giresun Konya Sinop Adana Bitlis Gümüşhane Kütahya Sivas Adıyaman Bolu Hakkari Malatya Şırnak Afyonkarahisar Burdur Hatay Manisa Tekirdağ Ağrı Bursa Iğdır Mardin Tokat Aksaray Çanakkale Isparta Muğla Trabzon Amasya Çorum Kahramanmaraş Muş Tunceli Antalya Denizli Karabük Nevşehir Uşak Ardahan Diyarbakır Kars Niğde Van Artvin Düzce Kastamonu Ordu Yalova
Tır Şoförü aranıyor. Tır Şoförü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Çanakkale için yayınlanmıştır. Kar-El Yapı Malzemeleri firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Tır Şoförü" başlıklı iş ilanını Eleman.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Kar-El Yapı Malzemeleri linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Kar-El Yapı Malzemeleri İş İlanları