İş Tanımı

Beslenme Divizyonumuzda İstanbul ilinde görev alacak Tıbbi Satış Temsilcisi, bölgesinde kuvvetli ürün bilgisi ve kaliteli hizmet sunarak bölüm tarafından belirlenen satış ve pazar payı hedeflerini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

Aranan Nitelikler

Üniversite veya Yüksek Okul mezunu Sağlık sektöründe 2-4 yıl satış tecrübesine sahip Kilit hekim ilişkileri kuvvetli, müşteri ve başarı odaklı Mesleki donanımı yüksek, iş sonuçlarında iddialı Yeni fırsatları görüp aksiyon alabilen Sonuca ulaşmadan vazgeçmeyen ve farkındalığı yüksek İstanbul ilinde ikamet eden
Şirket : Abbott
Şehir İstanbul
İş Alanı Satış
Eğitim Seviyesi Lisans, Doktora (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci), Doktora, Yüksek Lisans
Organizasyondaki Yeri Uzman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Tecilli, Muaf, Yapıldı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 06 Aralık 2017 10:42
Son Kontrol Tarihi 13 Aralık 2017 09:30

Benzer İş İlanları

Tıbbı Satış Temsilcisi - İstanbul Avrupa aranıyor. Tıbbı Satış Temsilcisi - İstanbul Avrupa ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Abbott firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Tıbbı Satış Temsilcisi - İstanbul Avrupa" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Abbott linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.