İş Tanımı

Aranan Özellikler: Hizmet/temizlik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Özellikle cam, cila ve genel temizlik konularına hakim, Özellikle AVM ve / veya otel projelerinde görev almış, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı ve etkili karar verme kabiliyetine sahip, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış SAKARYA'da ikamet eden, adaylar ile ilgili arayışımız bulunmaktadır.  

Aranan Nitelikler

Dış Kaynak Hizmeti Sağlama Konusunda İki Kez Dünya Şampiyonu Olan Ekiple Tanışın…ISS Türkiye olarak; 30.000'i aşan aile üyemiz ile İstanbul Genel Müdürlük, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli bölge ofislerinde 4.000'den fazla müşteriye, 5000 noktada Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bitki Bakımı ve Haşere Kontrolü ve Destek Hizmetler hizmeti sunuyor ve sektördeki lider konumumuzla büyümeye devam ediyoruz.ISS olarak bizi özel kılan pek çok şey var. Küresel deneyim, yenilikçi teknolojiler, endüstriye yön veren süreçler gibi… Ancak başarımızın gerçek sırrı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma kapasitesine sahip, sıcakkanlı ekibimizde yatar.Her gün, 530.000 kişilik ailemizin her bir üyesi, İnsani Dokunuşun Gücü ilkesinden aldığı ilhamla müşterilerin ihtiyaçlarını kavrıyor, onlarla empati kuruyor ve işlerin pürüzsüz yürümesi için var gücüyle çalışıyor.ISS Türkiye,SAKARYA'da yer alan projemizde görevlendirilmek üzereTEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİaramaktadır.
Şirket : Iss Tesis Ve Yönetim Hizmetleri
Şehir Sakarya
İş Alanı Hizmet
Eğitim Seviyesi Meslek Yüksekokulu (Öğrenci), Meslek Yüksekokulu, Lise
Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Yapıldı, Muaf
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 13 Kasım 2017 16:30
Son Kontrol Tarihi 13 Kasım 2017 23:36

Benzer İş İlanları

Temizlik Şefi aranıyor. Temizlik Şefi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Sakarya için yayınlanmıştır. Iss Tesis Ve Yönetim Hizmetleri firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Temizlik Şefi" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Iss Tesis Ve Yönetim Hizmetleri linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.