İş Tanımı

İşin Tanımı :

2006 Yılından beri E-ticaret alanında başarı ile faliyet göstermekte olan firmamız , bitkisel ve kozmetik ürünlerin online satışında uzmanlaşmış ve bu alanda 2 ayrı kalite ödülüne layık görülmüştür.
Ekip çalışmasının başarının en önemli faktörü olduğunun bilincinde olan firmamız sürekli ekibine değerli çalışma arkadaşları katarak büyümeyi hedeflemektedir.
Bu sebeple " Temizlik-Mutfak Görevlisi" çalışma arkadaşları aramaktayız


Aranan Nitelikler :

*En az 2 yıl deneyimli.
*Çalışkan ,temizliğe önem veren,özenli,güler yüzlü,güvenilir.
*Çalışma disiplini olan.
*Avrupa yakasında ikamet eden yada bölgeye ulaşım sorunu olmayan(,Zeytinburnu,bakırköy,bahçelievler,yenibosna,topkapı).
Şirket : Efz Sanal Mağazacilik Ltd
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 06 Eylül 2013 16:30
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00

Benzer İş İlanları

Temizlik-Mutfak Görevlisi aranıyor. Temizlik-Mutfak Görevlisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Efz Sanal Mağazacilik Ltd firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Temizlik-Mutfak Görevlisi" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Efz Sanal Mağazacilik Ltd linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.