İş Tanımı

Lise ve üniversitelerin, elektrik, elektronik, mekanik ve benzeri bölümlerinden mezun, Stajını konaklama sektöründe tamamlamış, Bu meslekte kariyer hedefi olan, Güleryüzlü, insan ilişkileri kuvvetli ve iletişimde kendine güvenen, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Askerlikle ilişiği bulunmayan

Aranan Nitelikler

Uluslararası turizm sektöründe faaliyet gösteren Titanic Hotels grubuna ait otellerimizin Teknik Servis bölümlerinde yetiştirilmek üzere Elektrik ve Mekanik Servis elemanları alınacaktır.
Şirket : Titanic Hotels
Şehir İstanbul
İş Alanı Teknik
Eğitim Seviyesi Lisans, Lise, Meslek Yüksekokulu
Organizasyondaki Yeri Uzman Yardımcısı
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Cinsiyet Erkek
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 13 Eylül 2017 15:48
Son Kontrol Tarihi 15 Kasım 2017 02:56

Benzer İş İlanları

Teknik Servis Görevlisi aranıyor. Teknik Servis Görevlisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Titanic Hotels firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Teknik Servis Görevlisi" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Titanic Hotels linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Titanic Hotels İş İlanları