İş Tanımı

Şirketimiz santraline gelen tüm çağrıların cevaplandırılması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Şirkete gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi, gerektiğinde refakat edilmesi, Gelen / giden posta, fax, evrak, kargo vb. tüm işlemlerin takibinin yapılması ve kayıtlarının tutulması, Evrakların ilgili birimlere yönlendirilmesi.

Aranan Nitelikler

Şirketimizin Ön Büro / Danışma kısmında görev almak üzere SEKRETER aramaktayız.En az lise mezunu, Benzer görevde en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını kullanabilen,  Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Türkçe dilbilgisi ve diksiyonu iyi,  İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve prezentabl,  Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
Şirket : Mert İlkem Konf. / Pantera
Şehir İstanbul
İş Alanı Sekreterya
Eğitim Seviyesi Meslek Yüksekokulu, Lise
Organizasyondaki Yeri Eleman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Cinsiyet Kadın
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 06 Aralık 2017 14:18
Son Kontrol Tarihi 07 Aralık 2017 15:30

Benzer İş İlanları

SEKRETER aranıyor. SEKRETER ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Mert İlkem Konf. / Pantera firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "SEKRETER" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Mert İlkem Konf. / Pantera linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Mert İlkem Konf. / Pantera İş İlanları