İş Tanımı

Telefon, faks ve e-mail trafiğini yönetilmesi, Gelen-giden evrak takibinin yapılarak kayıt altına alınması, Ziyaretçilerin karşılanması, Toplantıların organize edilmesi.

Aranan Nitelikler

Üniversite mezunu, Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, Konya'da ikamet eden, Takipçi, disiplinli, analitik düşünebilen, ikna-iletişim becerileri gelişmiş,Temsil yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün.
Şirket : Pakpen A.ş
Şehir Konya
İş Alanı İdari İşler
Eğitim Seviyesi Lisans
Organizasyondaki Yeri Yeni Başlayan
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 06 Aralık 2017 13:42
Son Kontrol Tarihi 06 Aralık 2017 14:48

Benzer İş İlanları

Sekreter aranıyor. Sekreter ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Konya için yayınlanmıştır. Pakpen A.ş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Sekreter" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Pakpen A.ş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Konya İş İlanları