İş Tanımı

Endüstriyel Elektrik Elektronik LTD. ŞTİ. Şirketinde, Ofis içerisinde ve dışarısı ile iletişim sağlayabilecek; telefon ve faks trafiğini yönlendirebilecek, Şirketimizi ziyarete gelen misafirleri karşılayabilecek, İdari İşlerin bir kısmını üstlenebilecek bayan takım arkadaşı aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Lise Mezunu; Tercihen Meslek Lisesi Büro Yönetimi mezunu, Sorumluluk sahibi, Planlı ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün ve kendine özen gösteren, İletişim yeteneğine sahip, Office programını kullanmasını bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Şirket : ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN VE TİC LTD. ŞTİ
Şehir Konya
Kaynak Site Yenibiris.com
İlk Yayın Tarihi 13 Eylül 2017 13:24
Son Kontrol Tarihi 30 Ekim 2017 06:31

Benzer İş İlanları

Sekreter aranıyor. Sekreter ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Konya için yayınlanmıştır. ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN VE TİC LTD. ŞTİ firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Sekreter" başlıklı iş ilanını Yenibiris.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN VE TİC LTD. ŞTİ linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.