İş Tanımı

Görevlendireceğimiz Sekreter'in görev ve sorumlulukları aşağıdaki şekilde olacaktır. -  Santral-Telefon- Faks işleri  -  Genel Ofis İşleri ( Evrak kayıt, kargo düzenleme-takip, randevu takip)  -  Ofiste misafirleri karşılayıp en iyi şekilde yönlendirilmesi - Toplantı organizasyonları - Seyahat organizasyonları

Aranan Nitelikler

- Yüksekokul veya üniversite mezunu- Ofis işleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli - MS ofis programları kullanabilen - Dosyalama ve yazışma bilgisine sahip - Dikkatli ve titiz çalışan - Dinamik ve öğrenmeye açık- Telefon trafiğini yönlendirebilecek- Gelen – Giden evrak takibini yapabilecek- Teknik ve idari personele destek verecek- İstanbul İçerenköy civarında oturan Ofis ortamında çalışmak isteyen BAYAN çalışma arkadaşı aramaktayız.
Şirket : Pgm Proje Gözetim Mühendislik
Şehir İstanbul
İş Alanı İdari İşler, Sekreterya, Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi
Eğitim Seviyesi Lisans, Meslek Yüksekokulu
Organizasyondaki Yeri Yeni Başlayan
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Cinsiyet Kadın
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 21 Nisan 2017 11:36
Son Kontrol Tarihi 23 Haziran 2017 21:10

Benzer İş İlanları

SEKRETER aranıyor. SEKRETER ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Pgm Proje Gözetim Mühendislik firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "SEKRETER" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Pgm Proje Gözetim Mühendislik linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.