İş Tanımı

İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye'nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İnka İnsan Kaynakları bünyesinde değerlendirilmek üzere "Satış Uzmanı / Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Danışmanlık sektöründe işe alım ve bordro hizmetlerinin satışını gerçekleştirmiş, Müşteri portföyü bulunan, Üstlendiği projenin gerektirdiği sorumluluğu yerine getirebilecek, Sonuç odaklı, Tam zamanlı ya da freelance çalışabilecek, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir."
Şirket : İnka
Şehir İstanbul, İzmir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 18:11
Son Kontrol Tarihi 09 Aralık 2017 07:02

Benzer İş İlanları

Satış Uzmanı / Sorumlusu aranıyor. Satış Uzmanı / Sorumlusu ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul, İzmir için yayınlanmıştır. İnka firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Uzmanı / Sorumlusu" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına İnka linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.