İş Tanımı

İş AçıklamasıAvrupa'nın sektöründe en önemli ticari soğutucu, klima ve raylı sistemler iklimlendirme üreticilerinden biri olan şirketimiz, dünya çapında bayisi ve ihracatı ile ana sanayi müşterilerine proje partneri olarak hizmet vermektedir.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ bölümünden mezun olması, MS Office programlarına hakim olması, Satış Sonrası Teknik hizmetler konusunda tecrübesi olması tercih nedenidir. İyi derecede İngilizce bilmesi. Aktif araç kullanabilen. Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan. Yurtiçi ve yurtdışı servislere teknik eğitim verebilecek takım arkadaşı arıyoruz.
Şirket : Safkar Klima
Şehir İzmir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 12 Ekim 2017 17:18
Son Kontrol Tarihi 08 Aralık 2017 09:30

Benzer İş İlanları

Satış Sonrası Teknik Hizmetler Mühendisi aranıyor. Satış Sonrası Teknik Hizmetler Mühendisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İzmir için yayınlanmıştır. Safkar Klima firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Sonrası Teknik Hizmetler Mühendisi" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Safkar Klima linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


İzmir İş İlanları

Safkar Klima İş İlanları