İş Tanımı

İş AçıklamasıAksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramaları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 55 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde ' SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU ' arıyoruz.

Aranan Nitelikler

İyi dercede ingilizce bilen. Satış alanında en az 3 yıl deneyimli. Seyahat engeli olmayan. Aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış. MAKİNA MUHENDİSİ alınacaktır.
Şirket : Aksan Kardan Ltd
Şehir Ankara
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 18:11
Son Kontrol Tarihi 04 Aralık 2017 17:54

Benzer İş İlanları

Satış Pazarlama Sorumlusu aranıyor. Satış Pazarlama Sorumlusu ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Ankara için yayınlanmıştır. Aksan Kardan Ltd firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Pazarlama Sorumlusu" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Aksan Kardan Ltd linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.