İş Tanımı

İş AçıklamasıAmbalaj, Kağıt Çanta ve Kutusektörünün önde gelen uluslararası şirketlerine kağıt çanta ve karton üreten İzmir Ege Serbest Bölge 'de yerleşik firmamızın Satış-Pazarlama departmanında çalışabilecek uzman satış pazarlama personeli istihdam edilecektir. Müşteri odaklı ve proaktif müşteri hizmetleri Sipariş hazırlama Sipariş toparlama Baskıya hazırlama Müşteriyle üretim iletişim noktasında olup müşterinin isteklerini üretime iletmek.

Aranan Nitelikler

İleri seviyede Almanca ve İngilizce bilen Yüksek istek İletişim ve organizasyon becerisi Kendi başına karar alabilen ve takım çalışmasına uyum sağlayan hizmet odaklı çalışabilecek Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat edebilecek Açık görüşlü, takım çalışmasına yatkın, dinamik ve başarı odaklı İyi düzeyde MS ofis programı bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İzmir'de ikamet eden veya edebilecek bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Şirket : Liva Pak Ambalaj
Şehir İzmir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 18:11
Son Kontrol Tarihi 24 Kasım 2017 00:53

Benzer İş İlanları

Satış Pazarlama Personeli aranıyor. Satış Pazarlama Personeli ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İzmir için yayınlanmıştır. Liva Pak Ambalaj firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Pazarlama Personeli" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Liva Pak Ambalaj linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.