İş Tanımı

İş AçıklamasıTürkiye' nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye'de 1000Mbps'ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, SATIŞ DESTEK UZMANI aramaktayız.

Aranan Nitelikler

En az Lise, tercihen MYO / Üniversite mezunu, Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip, İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen Dikmen civarında oturan .
Şirket : TURKCELL SUPERONLİNE FİBERCENTER ABONE MERKEZİ
Şehir Ankara
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 18:42
Son Kontrol Tarihi 18 Kasım 2017 07:23

Benzer İş İlanları

Satış Destek Uzmanı aranıyor. Satış Destek Uzmanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Ankara için yayınlanmıştır. TURKCELL SUPERONLİNE FİBERCENTER ABONE MERKEZİ firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Destek Uzmanı" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına TURKCELL SUPERONLİNE FİBERCENTER ABONE MERKEZİ linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


TURKCELL SUPERONLİNE FİBERCENTER ABONE MERKEZİ İş İlanları