İş Tanımı

1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 50 İlde 87 Mağaza 13 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İstanbul Silivri' de bulunan mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

*En az lise,tercihen yüksek okul mezunu, *Satış tecrübesine ve ürün bilgisine sahip, *MS Office uygulamalarına hakim, *Müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.
Şirket : Tekzen Yapı Market
Şehir İstanbul
Organizasyondaki Yeri Eleman
Pozisyon Tipi Yarı zamanlı / Part Time
Pozisyon Görevli, Satış Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Danışman
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 25 Şubat 2014 16:00
Son Kontrol Tarihi 12 Aralık 2017 01:18
Satış Danışmanı - Silivri aranıyor. Satış Danışmanı - Silivri ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Tekzen Yapı Market firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Danışmanı - Silivri" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Tekzen Yapı Market linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.