İş Tanımı

İş AçıklamasıDUDULLU'da bulunan RS mağazamız için, Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek.

Aranan Nitelikler

En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, GEBZE ve çevre ilçelerde ikamet eden, 18 ile 26 yaş arası, Bay/Bayan adaylar.
Şirket : Rem Spor Giyim
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 12 Ekim 2017 17:18
Son Kontrol Tarihi 11 Aralık 2017 11:18

Benzer İş İlanları

Satış Danışmanı (Gebze Center) Remspor aranıyor. Satış Danışmanı (Gebze Center) Remspor ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Rem Spor Giyim firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Danışmanı (Gebze Center) Remspor" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Rem Spor Giyim linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.