İş Tanımı

İş AçıklamasıPerakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda değerlendirilmek üzere  Fly Inn AVM Vakko Eşarp Kiosk'unda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen   Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu  
Şirket : Vakko
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 14 Kasım 2017 11:48
Son Kontrol Tarihi 21 Kasım 2017 09:54
Satış Danışmanı - Fly Inn Kiosk aranıyor. Satış Danışmanı - Fly Inn Kiosk ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Vakko firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Danışmanı - Fly Inn Kiosk" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Vakko linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.