İş Tanımı

ORKA Group' un genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Eskişehir Espark AVM'de yer alan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.
Şirket : D's Damat
Şehir Ankara
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 31 Mayıs 2013 16:30
Son Kontrol Tarihi 01 Ocak 1970 02:00

Benzer İş İlanları

  • Elementer Sigorta Elemanı

    Saha Eğitim Ve Danışmanlık - İstanbul Ankara İzmir Adana Antalya Eskişehir Kayseri
  • Satış Danışmanı

    SMP Grup Satış ve Pazarlama Ticaret Limited Şirket - Girne İstanbul Ankara Eskişehir Tekirdağ Gaziantep Tokat Giresun Trabzon Çankırı Gümüşhane Tunceli Adana Hakkari Uşak Adıyaman Hatay Van Afyonkarahisar Isparta Yalova Ağrı Kahramanmaraş Yozgat Aksaray Karabük Zonguldak Amasya Karaman Mersin Antalya Kars Ardahan Kastamonu Artvin Kayseri Aydın Kırıkkale Balıkesir Kırklareli Bartın Kırşehir Batman Kocaeli Bayburt Konya Bilecik Kütahya Bingöl Malatya Bitlis Manisa Bolu Mardin Burdur Muğla Bursa Nevşehir Çanakkale Niğde Denizli Osmaniye Diyarbakır Rize Düzce Sakarya Edirne Samsun Elazığ Şanlıurfa Erzincan Sivas Erzurum Şırnak
Satış Danışmanı - Eskişehir Espark Avm aranıyor. Satış Danışmanı - Eskişehir Espark Avm ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Ankara için yayınlanmıştır. D's Damat firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Danışmanı - Eskişehir Espark Avm" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına D's Damat linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.