İş Tanımı

İşin Tanımı :

Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde,Akasya Acıbadem Boyner Mağazasında açılacak olan Saat&Saat reyonunda görevlendirmek üzere,Satış Danışmanı arayışımız mevcuttur.


Aranan Nitelikler :

En az Lise mezunu,Başvurulan pozisyonda minimum 1 sene deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,20 yaşını doldurmuş,Modayı yakından takip eden,Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Şirket : Saat Ve Saat Sa. Tic. A.ş
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 17 Şubat 2014 08:00
Son Kontrol Tarihi 03 Haziran 2015 03:25

Benzer İş İlanları

Satış Danışmanı-Akasya Acıbadem Boyner aranıyor. Satış Danışmanı-Akasya Acıbadem Boyner ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı için yayınlanmıştır. Saat Ve Saat Sa. Tic. A.ş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Danışmanı-Akasya Acıbadem Boyner" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Saat Ve Saat Sa. Tic. A.ş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.