Aranan Nitelikler

Giresun G CİTY avm de bulunan japon oyuncak mağazamızda tam zamanlı çalışabilecek satış danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.Müşteri Memnuniyetini Sağlamak,Mağazanın müşterileri ile etkili iletişim kurmak,Müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak,Müşterilerin ihtiyacına uygun ürünleri sunmak,Müşterilerin memnun olacakları ürünleri alma kararlarına destek olmak,Reyon temizlik ve düzenini koruyacak, ürün güvenliğini, bulunurluğunu sağlayacak,Tam zamanlı çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruzMağazacılığı kariyer hedefi olarak seçmiş,18-25 yaşları arasında bayEn az lise mezunuYönetici ve takım arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek,Dinamik,coşkulu,güler yüzlü ,ekip ruhuna sahipDiksiyonu düzgün,akıcı konuşabilen,Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir,
Şirket : Japon Oyuncak
Şehir Giresun
Sektör Oyuncak - Oyun Grupları ve Sistemleri
Eğitim Seviyesi Yüksek Lisans (Öğrenci), Lisans (Öğrenci), Meslek Yüksekokulu (Öğrenci), Doktora, Yüksek Lisans, Lisans, Meslek Yüksekokulu, Lise, Doktora (Öğrenci)
Organizasyondaki Yeri Yeni Başlayan
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Cinsiyet Erkek
Askerlik Durumu Tecilli, Yapıldı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 21 Nisan 2017 11:36
Son Kontrol Tarihi 23 Haziran 2017 21:13
Satış Danışmanı aranıyor. Satış Danışmanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Giresun için yayınlanmıştır. Japon Oyuncak firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satış Danışmanı" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Japon Oyuncak linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.