İş Tanımı

İş AçıklamasıBİND CHOCOLATE' ın Küçükçekmece'de de bulunan merkez binasında görev alacak olan SATIN ALMA SORUMLUSU pozisyonu için aranılan nitelikler aşağıda belirtildiği gibidir; Satın alma yönetmelik ve prosedürlerine göre ihale ve satın alma süreçlerini yönetmek, Pazar ve fiyat analizi yaparak tedarikçiler ile müzakereleri gerçekleştirmek, pazarlık yapabilmek, Tedarikçiler ile görüşülmesi gereken tüm konuları (sorunlu, istenmeyen, fazla, az malzeme gelmesi vb.) değerlendirmek ve çözüm getirmek, Tedarikçi sözleşmelerini hazırlamak ve imzaya sunmak, Onaylı tedarikçi listelerinin güncellenmesini sağlamak, Tedarikçi ilişkilerini yönetmek.

Aranan Nitelikler

Gıda Sanayi sektöründen az 3 yıl deneyimi bulunan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Piyasa ve tedarikçi bilgisi olan, Seyahat engeli olmayan, Satınalma bütçelerini oluşturabilecek ve stok yönetimi konusunda tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, şirketi temsil yeteneğine sahip ve ikna kabiliyeti yüksek, Araştırmacı, detaylara önem veren, hedef ve sonuç odaklı, Dikkatli ve disiplinli, Yoğun çalışma tempouna ayak uydurabilecek, MS OFFİCE programlarına hakim, Logo Satınalma Modülünü kullanabiliyor olan, Kendisinden emin ve takım çalışmasına önem veren, Evrak dökümantasyon ve arşivleme konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Aktif olarak araç kullanabilen Bay ve Bayan çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır.
Şirket : Bind Çikolata
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 12 Ekim 2017 11:18
Son Kontrol Tarihi 18 Aralık 2017 04:37

Benzer İş İlanları

Satın Alma Sorumlusu aranıyor. Satın Alma Sorumlusu ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Bind Çikolata firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Satın Alma Sorumlusu" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Bind Çikolata linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Bind Çikolata İş İlanları