İş Tanımı

Amerikan Kültür, 1911 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren en büyük özel öğretim kurumlarından biridir. Amerikan Kültür ülkemizin 100 ü aşkın noktasında dil okulu 50 yi aşkın noktasında Anaokulu ve 30 ayrı noktada da kolej ve sağlık koleji hizmeti vermektedir.


Yönetim kurulunun tüm üyeleri Türklerden oluşan kuruluşumuz bulunduğu her ülkenin yaşadığı toplumun değerlerine saygı duyan ve kendi kültürünü uluslararası alanda en üst düzeyde temsil edebilen öğrenciler yetiştirmektedir.


Tarihsel amacımız eskiden de olduğu gibi bugünde önce yaşadığımız ülkeyi ve kültürü yüceltmek, değer kazandırmak olan kuruluşumuz öncelikli olarak Global dünyada sınırları kalkmış bir ekonomik pazarda var olabilen kaliteli ve nitelikli öğrenci yetiştirmeye odaklanmıştır.


Amerikan Sağlık Kolejleri mezunlarına sunulan imkanlarımız;- Anlaşmalı Amerikan üniversitelerine sınavsız geçiş imkanı

- Europass Belgesi (Avrupa Mesleki Dolaşım Sertifikası)

- Avrupa Dil Pasaportu Belgesi

- Yurtiçi ve yurtdışı iş garantisiAmerikan Kültür Kolejlerini' nin büyüyen organizasyonu içinde, Aydın-Söke temsilciliklerinde görevlendirilmek üzere;• Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri
pozisyonlarımız için Takım Arkadaşları arıyoruz.

Sektör - Bölüm - Pozisyon Eğitim - Eğitim - Öğretmen
Şirket : Amerikan Kültür Koleji
Şehir Aydın
Kaynak Site Eleman.net
İlk Yayın Tarihi 05 Haziran 2013 11:30
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00

Benzer İş İlanları

Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri aranıyor. Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Aydın için yayınlanmıştır. Amerikan Kültür Koleji firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri" başlıklı iş ilanını Eleman.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Amerikan Kültür Koleji linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Aydın İş İlanları