İş Tanımı

İş AçıklamasıYeni müşterileri firmaya kazandırmak, Firmaya ait 40 ' a yakın hizmet ürününü pazarlamak ve tanıtmak, Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve sunum hazırlamak, tercihen otel,residence,iş merkezi ve kurumsal firmalar ile bağlantısı olan, Mevcut müşteri portföyünde iş hacmini genişletmek ve güçlendirmek Raporlanabilir satış verileri temin etmek, raporlama yapmak, Satış sürecini yönetmek, Haftalık olarak gerçekleşen ziyaret sayısının rut planına uygunluğunu, hedef tahsilat planının gerçekleşip gerçekleşmediğini takip etmek, Belirlenen yıllık/aylık satış hedeflerini öngörülen vade yapısında gerçekleştirmek,

Aranan Nitelikler

oTercihen Üniversite ve/veya ilgili eğitim seviyesine sahip,  oHizmet sektöründe en az 5 yıl satış&pazarlama tecrübesi olan, oDaha önce yurtiçinde sahada satış yapmış olan,  o45 yaşını aşmamış,lisanı düzgün, dış görünüşüne önem veren,  oOffice programlarına hakim, teknolojik imkanları kullanabilen, oBilgisayarı raporlama düzeyinde etkin kullanabilen , oB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  oİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,  oDiksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren,  oYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,  oSürekli sahada çalışacak, askerliğini yapmış BAY ve kurumsal firma kültürü bilincinde olan BAYAN adaylar aranmaktadır. 
Şirket : Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 10 Aralık 2016 21:18
Son Kontrol Tarihi 15 Kasım 2017 15:51

Benzer İş İlanları

Pazarlama Uzmanı aranıyor. Pazarlama Uzmanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Pazarlama Uzmanı" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.