İş Tanımı

İşin Tanımı :

Danışmanlığı yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Balıkesir-Bandırma şubesinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz.

Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir.
Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak,

Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek,

Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek,

Gişe işlemlerine destek vermek,


Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.Aranan Nitelikler :Ön lisans / lisans mezunu veya lisans 3.4. sınıf öğrencisi,

20-27 yaş arası,

Sosyal, girişken, analitik düşünebilen,

İletişim becerileri yüksek, prezentabl,

Takım çalışmasına yatkın,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Şirket : Stratej İk
Şehir Balıkesir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 23 Mayıs 2013 12:00
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00
Part Tıme Banka Gişe Yetkilisi - Bandırma Şubesi aranıyor. Part Tıme Banka Gişe Yetkilisi - Bandırma Şubesi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Balıkesir için yayınlanmıştır. Stratej İk firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Part Tıme Banka Gişe Yetkilisi - Bandırma Şubesi" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Stratej İk linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.