İş Tanımı

Eşofman takımı üretimi yapan firmamızda personel istihdam edilecektir
yapılacak işler: düz dikiş-overlok-ütü- paket maaş ödemeleri düzenli olup tüm sosyal haklar mevcuuttur yemekler frima tarafından yapılmaktadır .
servis güzergahı:haramidere,kıraç,esenyurt,firuzköy,esenyurt(tabela) engelli personel için işitme kaybı olan arkadaşlar varsa daha uygun olur.(ütü paket işi ayakta yapılmaktadır) tüm sosyal olanaklar mevcuttur. vardiya sistemi yoktur. 8:00-19:00 iletişim: selda hanım tel :212 876 75 00 ilgili imd:fikret karademir******************firmanın çalışma koşulları ve diğer olanakları ço iyidir.****************
Şirket : Klas Tekstil Tekstil Ürünleri İmalat Pazarlama San.ve Tic.ltd.şti
Şehir İstanbul
Kaynak Site İşkur
İlk Yayın Tarihi 22 Mayıs 2013 17:03
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00
Overlok Makinesi Operatörü aranıyor. Overlok Makinesi Operatörü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Klas Tekstil Tekstil Ürünleri İmalat Pazarlama San.ve Tic.ltd.şti firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Overlok Makinesi Operatörü" başlıklı iş ilanını İşkur sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Klas Tekstil Tekstil Ürünleri İmalat Pazarlama San.ve Tic.ltd.şti linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.