İş Tanımı

İş Tanımı

HMP İNŞAAT DSİ, KARAYOLLARI, TELEKOM, TKİ GİBİ KURUMLARA HİZMET VEREN BÜYÜK BİR HOLDİNG'İN DESTEKLEDİĞİ İNŞAAT FİRMASIDIR.

Aranan Nitelikler

DENİZLİ, BALIKESİR, MERSİN, AYDIN İLLERİNDE ÇALIŞACAK DOZER, GREYDER, KAMYON, MİKSER, LODER, BETON SANTRALI, KIRMA ELEME TESİSİ OPERATÖRLERİ ARANMAKTADIR. OPERATÖRLERİN VARDİYALI ÇALIŞMAYA ENGEL DURUMU OLMAMASI VE ALANINDA DENEYİMLİ OLMASI GEREKMEKTEDİR. UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAK DÜŞÜNCESİNDE OLAN ARKADAŞLARIN BAŞVURMASI RİCA OLUNUR.

Ek Bilgiler İş Alanı
  • Mühendislik
Organizasyondaki Yeriİşçi Çalışma ŞekliTam zamanlı Deneyim2-5 yıl Çalışma Yeri
  • Mersin(İçel) - Türkiye
  • Denizli - Türkiye
  • Balıkesir - Türkiye
Yayınlanma Tarihi26. 03. 2014 Son Başvuru Tarihi25. 05. 2014 Sektörler
  • HOLDİNG
Eğitim Durumu
  • İlkokul
Şirket : Şirket Belirtilmemiş
Kaynak Site Yenibiris.com
İlk Yayın Tarihi 26 Mart 2014 17:50
Son Kontrol Tarihi 23 Ağustos 2014 22:06

Benzer İş İlanları

Operatör HMP İLETİŞİM İNŞAAT ENERJİ A.Ş. aranıyor. Operatör HMP İLETİŞİM İNŞAAT ENERJİ A.Ş. ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı için yayınlanmıştır. Şirket Belirtilmemiş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Operatör HMP İLETİŞİM İNŞAAT ENERJİ A.Ş." başlıklı iş ilanını Yenibiris.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Şirket Belirtilmemiş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.