İş Tanımı

AVRUPA ÜLKELERİNE TEKSTİL/KONFEKSİYON İHRACATI YAPAN FİRMADA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLARAK ÇALIŞACAK ,  FİRMANIN MÜŞTERİLERİYLE İRTİBATINI SAĞLAYIP ,  NUMUNE-KOLEKSİYONLAIN TAKİBİNİ YAPACAK . SİPARİŞLERİ TAKİP EDECEK  TAKIM ARKADAŞI .

Aranan Nitelikler

KONUSUNDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ , ALMANCA  YA DA İNGİLİZCE DİLLERİNDEN EN AZ  BİR TANESİNİ İYİ DERECEDE BİLEN , TERCİHEN ÜNİVERSİTE MEZUNU . DENİZLİ'DE İKAMET  EDEN ,  TEKSTİL/KONFEKSİYON İHRACATI YAPAN FİRMADA UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İSTEYEN  ADAYLAR ARIYORUZ.
Şirket : Meyteks Tekstil San.tic.ltd.şti
Şehir Denizli
İş Alanı Pazarlama, İthalat/İhracat
Eğitim Seviyesi Lisans, Doktora (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci), Doktora, Yüksek Lisans
Organizasyondaki Yeri Yönetici Adayı
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Yapıldı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 14 Kasım 2017 19:30
Son Kontrol Tarihi 14 Kasım 2017 23:36

Benzer İş İlanları

Müşteri Temsilcisi aranıyor. Müşteri Temsilcisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Denizli için yayınlanmıştır. Meyteks Tekstil San.tic.ltd.şti firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Müşteri Temsilcisi" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Meyteks Tekstil San.tic.ltd.şti linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Meyteks Tekstil San.tic.ltd.şti İş İlanları