İş Tanımı

İş AçıklamasıSağlık sektöründe faaliyet gösteren BİOMEDİKAL Mühendislik firmamızda çalışacak ''MÜHENDİS ve TEKNİKER'' bay çalışma arkadaşları alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Fizik Mühendisliği,Elektrik-Elektronik Mühendisliği,Biomedikal Mühendisliği, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Yüksekokul,Elektronik Yüksekokul bölümlerinden mezun, İngilizce bilen Prezantabl Sorumluluk sahibi, iletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli motivasyonu yüksek ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Antalya'da ikamet eden /edebilecek Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Klinik Destek Elemanı sertifikası bulunanadaylar tercih sebebidir.
Şirket : Kommed Tıbbi Ürünler
Şehir İzmir, Antalya
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 09 Ocak 2017 18:18
Son Kontrol Tarihi 13 Aralık 2017 22:45

Benzer İş İlanları

Mühendis ve Tekniker aranıyor. Mühendis ve Tekniker ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İzmir, Antalya için yayınlanmıştır. Kommed Tıbbi Ürünler firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Mühendis ve Tekniker" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Kommed Tıbbi Ürünler linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


İzmir İş İlanları

Kommed Tıbbi Ürünler İş İlanları