İş Tanımı

Türkiye'nin ilk ve tek kariyer okulu olan, Bemar Kariyer Okulu'nda görev alacak ve Office eğitimi verebilecek takım arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Öğrencilerini günümüz teknolojisi ve iş hayatına hazırlamayı amaç edinen programımızda Microsoft işletim sistemleri, Microsoft Office programları, bilgisayar donanımları konularında eğitim verebilecek; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İşletim Sistemleri ve Office Programlarına hakim, - Donanım bilgisi olan, - Başarı odaklı, takım çalışmasına yatkın, - İletişim gücü yüksek, bilgisini aktarabilme becerisi gelişmiş, - İleri Excel ve Makro Excel eğitimleri verebilecek,- Finansal Tablolara hakim ve aktarabilen,takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Şirket : Bemar Kariyer Okulu
Şehir Aydın
Kaynak Site Yenibiris.com
İlk Yayın Tarihi 10 Ağustos 2017 18:42
Son Kontrol Tarihi 24 Ağustos 2017 07:06

Benzer İş İlanları

MS Office Eğitmeni aranıyor. MS Office Eğitmeni ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Aydın için yayınlanmıştır. Bemar Kariyer Okulu firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "MS Office Eğitmeni" başlıklı iş ilanını Yenibiris.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Bemar Kariyer Okulu linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Bemar Kariyer Okulu İş İlanları