İş Tanımı

İş AçıklamasıEndüstriyel sektöre makine üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere MEKANİK VE ELEKTRİK MONTAJ 'da çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Makine imalatı konusunda en az 3 yıl deneyimli Sigara kullanmayan İmalat bilgisi güçlü ve teknik resim okuma beceresi gelişmiş Sorumluluk alabilecek, disiplinli,uzun vadede çalışmayı hedefleyen ve aktif araç kullanabilen Avrupa yakasında ikamet eden veya ulaşımı problem etmeyecek uzun dönemli çalışma arkadaşları arıyoruz.
Şirket : Şirket Belirtilmemiş
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 17 Temmuz 2017 13:30
Son Kontrol Tarihi 08 Kasım 2017 05:21

Benzer İş İlanları

Montaj Elemanları aranıyor. Montaj Elemanları ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Şirket Belirtilmemiş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Montaj Elemanları" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Şirket Belirtilmemiş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.