İş Tanımı

Mekanik montaj operatörü olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız

Aranan Nitelikler

Meslek yüksek okul ve/veya endüstri meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olan,Tercihen Robot Kolları montajında tecrübesi olan, Almanca veya İngilizce bilen ( Almanca tercih sebebidir ) ,Teknik resim okuyabilen ( 2D - 3D ), Catia temel bilgisi olan, Titizce ve detaylara önem vererek çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,Analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış bay elemanlar aranıyor
Şirket : Firma Bilgisi Gizli
Şehir Bursa
Sektör Diğer
İş Alanı Üretim / İmalat, Bakım / Onarım
Eğitim Seviyesi Yüksek Lisans (Öğrenci), Lisans (Öğrenci), Meslek Yüksekokulu (Öğrenci), Doktora, Yüksek Lisans, Lisans, Meslek Yüksekokulu, Lise, Doktora (Öğrenci)
Organizasyondaki Yeri Eleman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Cinsiyet Erkek
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 12 Ekim 2017 17:36
Son Kontrol Tarihi 04 Aralık 2017 17:13

Benzer İş İlanları

MONTAJ ELEMANI aranıyor. MONTAJ ELEMANI ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Bursa için yayınlanmıştır. Firma Bilgisi Gizli firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "MONTAJ ELEMANI" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Firma Bilgisi Gizli linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Firma Bilgisi Gizli İş İlanları