İş Tanımı

İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmirde bulunan projelerimizde görevlendirmek üzere Mimar arayışımız vardır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Projenin İnşaat kadrsounu yönetibilecek(tadila-onarım ve revize işleri) Minumum 3 yıl deneyimli
Şirket : Optima Mühendislik
Şehir İzmir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 19:13
Son Kontrol Tarihi 27 Kasım 2017 04:15

Benzer İş İlanları

Mimar aranıyor. Mimar ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İzmir için yayınlanmıştır. Optima Mühendislik firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Mimar" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Optima Mühendislik linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


İzmir İş İlanları