İş Tanımı

İş AçıklamasıFirmamızın Metal ve Talaşlı Metal üretiminde görev alacak Dinamik, Metal ve talaşlı metal üretim konularına hakim Çalışma arakdaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Metal ve Talaşlı metal konularında Teknik Öğretmen veya dengi. En az 10 yıl tecrübeli Askerlikle İlişiği Olmayan. Dinamik. Dudullu Organize Sanayi Civarında ikamet eden
Şirket : Şirket Belirtilmemiş
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 14 Kasım 2017 14:12
Son Kontrol Tarihi 21 Kasım 2017 09:54

Benzer İş İlanları

Metal Üretim Şefi aranıyor. Metal Üretim Şefi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Şirket Belirtilmemiş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Metal Üretim Şefi" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Şirket Belirtilmemiş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Şirket Belirtilmemiş İş İlanları