İş Tanımı

İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere: fabrikadaki mekanik bakım ve arızalarla ilgilenecek "Mekanik Teknisyen" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Liselerin veya MYO'ların makine, motor, tesisat veya ısıtma soğutma iklimlendirme bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, En az 1-2 yıl tecrübesi olan, Takım çalışmasına uygun, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Şirket : KADİFETEKS MENSUCAT SANAYİ A.Ş.
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 17 Temmuz 2017 13:30
Son Kontrol Tarihi 23 Kasım 2017 00:58

Benzer İş İlanları

Mekanik Teknisyen aranıyor. Mekanik Teknisyen ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. KADİFETEKS MENSUCAT SANAYİ A.Ş. firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Mekanik Teknisyen" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına KADİFETEKS MENSUCAT SANAYİ A.Ş. linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


İstanbul İş İlanları

KADİFETEKS MENSUCAT SANAYİ A.Ş. İş İlanları