İş Tanımı

Mali İşler Uzman Yardımcısı ; Sorumluluk alanındaki tüm muhasebe işlemlerini mevzuata ve şirket içi düzenlemelere uygun olarak ve gerekli kontrolleri yaparak zamanında ve hatasız olarak gerçekleştirmekten sorumlu olacaktı

Aranan Nitelikler

 GENEL NİTELİKLERASSOS merkez ofisinde görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Mali İşler Uzman Yardımcısı arıyor;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sorgulama ve denetleme yeteneği güçlü, titiz, sonuç odaklı, pozitif, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Şirket : Assos
Şehir İstanbul
İş Alanı Muhasebe
Eğitim Seviyesi Lisans, Yüksek Lisans
Organizasyondaki Yeri Uzman Yardımcısı
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Yapıldı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 01 Aralık 2017 15:18
Son Kontrol Tarihi 16 Aralık 2017 13:42

Benzer İş İlanları

Mali İşler Uzman Yardımcısı aranıyor. Mali İşler Uzman Yardımcısı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Assos firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Mali İşler Uzman Yardımcısı" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Assos linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Assos İş İlanları