İş Tanımı

BR Mağazacılık TİC. A.Ş.'nin genişleyen mağazalar zinciri olan Altınyıldız Classics ve Beymen Business markalarınınELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, DİYARBAKIR, SİVAS, SİİRT, ŞANLIURFA, VAN mağazaları için; mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, bu alanda kariyer hedefleyen, yukarıdaki niteliklere sahip "Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer" arıyoruz.

Aranan Nitelikler

·         En az lise mezunuysan·         Perakende mağaza satış tecrübesine sahipsen·         Takım çalışmasına yatkın ve iletişimin kuvvetliyse·         Motivasyonun yüksek ve dinamiksen,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabiliyorsan.
Şirket : Altınyıldız Classics-Beymen Busıness
Şehir Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Şanlıurfa, Siirt, Sivas, Van
İş Alanı Satış
Eğitim Seviyesi Meslek Yüksekokulu, Lisans, Lise
Organizasyondaki Yeri Eleman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Yapıldı, Muaf
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 04 Aralık 2017 11:18
Son Kontrol Tarihi 06 Aralık 2017 11:48

Benzer İş İlanları

Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer aranıyor. Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Şanlıurfa, Siirt, Sivas, Van için yayınlanmıştır. Altınyıldız Classics-Beymen Busıness firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Altınyıldız Classics-Beymen Busıness linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.