İş Tanımı

İş AçıklamasıTrakya Bölgesi'nde bulunan (Lüleburgaz'da) Turkcell TİM mağazalarımızda görevlendirmek üzere satış danışmanı, İletişim Danışmanı ve Kasa Sorumlusu aramaktayız. Müşterileri yeni gelişen teknoloji, ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirmek, Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek.

Aranan Nitelikler

Asgari lise, tercihen ticaret meslek lisesi veya yüksekokul mezunu, Gelişen teknolojlere özellikle Mobil Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, Tercihen İletişim Danışmanı sertifikasına sahip, Alanında deneyim sahibi, Aktif, gelişime açık, satış becerileri ve iletişim tekniklerini etkin şekilde kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olan, Tercihen sigara kullanmayan,
Şirket : Doruk İletişim
Şehir İstanbul, Tekirdağ
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 13 Eylül 2017 15:54
Son Kontrol Tarihi 09 Kasım 2017 18:18

Benzer İş İlanları

Mağaza Personeli Lüleburgaz aranıyor. Mağaza Personeli Lüleburgaz ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul, Tekirdağ için yayınlanmıştır. Doruk İletişim firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Mağaza Personeli Lüleburgaz" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Doruk İletişim linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.