İş Tanımı

ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, yukarıdaki niteliklere sahip; Antalya bölgesinde bulunan mağazalarımız için  "Mağaza Müdürü'' arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Sektöründe 5 yıl, mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Başarılı, liderlik özelliklerine sahip, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçiMüşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacakDış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren 30 yaş ve üzeri bay / bayan adaylar        (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir.)
Şirket : D's Damat
Şehir Antalya
İş Alanı Satış, Hizmet
Eğitim Seviyesi Lise, Lisans (Öğrenci), Meslek Yüksekokulu (Öğrenci), Lisans, Meslek Yüksekokulu
Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Yapıldı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 21 Nisan 2017 09:48
Son Kontrol Tarihi 23 Haziran 2017 17:14
Mağaza Müdürü - Antalya aranıyor. Mağaza Müdürü - Antalya ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Antalya için yayınlanmıştır. D's Damat firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Mağaza Müdürü - Antalya" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına D's Damat linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.