İş Tanımı

İşin Tanımı :

İzmir ' de mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çeşitli şubelerine ,aşağıdaki niteliklere sahip mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş Mağaza Müdürleri alınacaktır.

Aranan Nitelikler :

Tercihen üniversite mezunu25-35 yaş aralığındaMS office programlarına hakimİzmir'de ikamet edenPlanlama ve organizasyon becerisi gelişmişEkibini iyi yönlendirecek liserlik vasıflarına sahipHedefleri doğrultusunda iyi hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlayabilenErkek adaylar için askerliğini yapmışYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Dış görünüşüne imajına özen gösteren adaylar....
Şirket : Kasaba Jeans
Şehir İzmir, Mersin
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 21 Kasım 2012 04:04
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00

Benzer İş İlanları

Mağaza Müdürü aranıyor. Mağaza Müdürü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İzmir, Mersin için yayınlanmıştır. Kasaba Jeans firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Mağaza Müdürü" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Kasaba Jeans linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.