İş Tanımı

İş AçıklamasıUluslararası Montessori Vakfı Eğitim Kurumları İzmir Bornova Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; KURUM MÜDÜRÜ alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun Tercihen Özel öğretim kurumu, dershane ya da özel okulda idarecilik yapmış İleri derecede ingilizce bilen Öğretmenlerin koordinasyonunu sağlayabilecek Takım çalışmasına ve tempolu çalışmaya yatkın Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Sorumluluk alabilecek
Şirket : ULUSLARARASI MONTESSORİ VAKFI EĞİTİM KURUMLARI
Şehir İzmir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 17 Temmuz 2017 13:30
Son Kontrol Tarihi 08 Kasım 2017 05:22

Benzer İş İlanları

Kurum Müdürü aranıyor. Kurum Müdürü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İzmir için yayınlanmıştır. ULUSLARARASI MONTESSORİ VAKFI EĞİTİM KURUMLARI firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Kurum Müdürü" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına ULUSLARARASI MONTESSORİ VAKFI EĞİTİM KURUMLARI linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


ULUSLARARASI MONTESSORİ VAKFI EĞİTİM KURUMLARI İş İlanları